تیم ملی الف والیبال ساحلی جوانان در دومین دیدار خود در دور مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان موفق به شکست تیم قدرتمند هلند شد.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان جهان از صبح دیروز (پنج شنبه) با حضور 32 تیم در لارناکا قبرس آغاز شد.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (علی شهبازی و علیرضا آقاجانی) در دومین دیدار خود در این رقابت ها موفق به شکست دو بر یک هلند شد.

ملی پوشان ساحلی ایران در ست نخست 21 بر 16 مغلوب هلند شدند اما در ست دوم  به رغم اینکه 20 بر 17 عقب بودند 25 بر 23 هلند را شکست دادند تا در ست شماری یک بر یک مساوی شدند.

شهبازی و آقاجانی در ست حساس سوم نیز در ابتدا از حریف عقب افتادند و این روند تا امتیاز 14 بر 12 ادامه داشت اما در نهایت 21 بر 19 حریف خود را از پیش رو برمی دارند تا فاتح این میدان شوند و گامی بزرگی برای صعود به مرحله حذفی برداشته باشند.

بازیکنان تیم ملی الف والیبال ساحلی جوانان ایران در مسابقه نخست دو بر صفر مغلوب آلمان (سیورز و وینتر) شده بودند.
تیم ملی الف والیبال ساحلی جوانان ایران امروز جمعه در سومین و آخرین دیدار دور مقدماتی به مصاف لتونی (سامیلوف- اسمیتز) خواهد رفت و در صورت شکست این تیم راهی مرحله حذفی خواهد شد.

تیم لتونی چهارشنبه با شکست تیم ب جوانان ایران در جدول مقدماتی سهمیه حضور در رقابت های اصلی را کسب کرده است.

هدایت تیم های ملی ایران در این رقابت ها را مازیار هوشمند بر عهده دارد. کیودای سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی نیز به عنوان مشاور فنی هوشمند را در این رقابت ها همراهی می کند.

انتهای پیام/